Zwroty i reklamacje

 Zasady zwrotu produktu

               UWAGA-TOWAR CIĘTY Z METRA (na wymiar) NIE PODLEGA ZWROTOWI!

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta, obowiązującą od dnia 25 grudnia 2014 r Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość .

2.Czas na poinformowanie Sprzedającego przez Kupującego o zamiarze odstąpienia od umowy wynosi 14 dni kalendarzowych liczonych od momentu odbioru / nabycia towaru. W tym czasie Kupujący jest zobowiązany przesłać na adres e-mail: biuro@etechniczny.pl lub drogą listowną  wraz z towarem oświadczenie dotyczące odstąpienia od umowy.

3.Od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy Kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowe na odesłanie towaru.

4.Sprzedający powinien zwrócić środki Kupującemu w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania towaru.(przedsiębiorcom dokonującym zakupów na fakturę nie przysługują żadne uprawnienia konsumenckie z wyjątkiem jednoosobowych działalności gospodarczych, ale tylko w przypadku takich zakupów, które nie będą związane z ich zawodową działalnością).

W przypadku gdy towar zakupiony został na fakturę Vat, do Kupującego zostanie wysłana korekta do faktury Vat a zwrot środków nastąpi po otrzymaniu podpisanej przez Kupującego korekty do faktury Vat. W przypadku gdy towar został zakupiony na paragon, zwrot środków nastąpi po otrzymaniu podpisanego przez Kupującego formularza wraz z oryginałem paragonu.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu bez śladów użytkowania.

5.Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku towarów sprzedawanych z metra bieżącego nie podlegają one zwrotowi w chwili gdy ich długość uległa zmianie ( np: pocięcia ,odcięcia ) Kupujący / konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

6. Zwracany towar należy przesłać wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na własny koszt (bez pobrania przesyłki takie nie będą odbierane) na adres sklepu:

WYRÓB PRZEDMIOTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH DARIUSZ PRACZYK, ul. Bractwa Kurkowego 11, 63-720 Koźmin Wlkp.

7.Wszelkie reklamacje należy w pierwszej kolejności zgłosić na adres e-mail: biuro@etechniczny.pl lub telefonicznie: +48602577112

8. Złożenie zamówienia oznacza akceptację powyższych warunków.

W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl